Pencarian Bloglist & Review Blog Ogos Disember 2015

by - August 04, 2015
Bismillah..


Assalamualaikum..


Sebelum Bulan Ogos menjelma dalam kurang 24 jam lagi :P , Yaya nak cari 10 orang Blogger bertuah untuk menjadi Bloglist Yaya sepanjang bulan Ogos - Disember . Btw , 10 orang blogger dijadikan Bloglist selama satu bulan .

Pencarian Bloglist & Review Blog Ogos Disember 2015


Kelebihan jadi Bloglist Yaya 
  • Blog anda akan di Review pada hujung bulan
  • 1X Blogger bertuah akan mendapat hadiah istimewa 

Syarat-2 :
  • Follow blog Yaya (Optional)
  • Buat satu entry Pencarian Bloglist & Review Blog Ogos - Disember 2015
  • Tinggalkan komen URL blog anda

Due Date :

Bila list kat bawah ni dah penuh :)


August 2015 :


2. Aina.Alia : http://ainaalia5775.blogspot.com

3. Jiakreatifelt : http://www.jiakreatifelt.com

4. The Only Way I Sharing My Story : http://myupdatestory2u.blogspot.com

5. Cerita Vitamin Wawa : http://vitaminwawa.blogspot.com

6. Mastura Aziz : http://strawberrysgurls.blogspot.com

7. The Dark Horse : http://shafuhann-smab.blogspot.com

8. Jom Bercontest : http://jombercontest.blogspot.com

9. Assalamualaikum : http://myemosaid.blogspot.com

10. Princess Comey : http://princesskechikk.blogspot.com


September 2015 :

1. Ini Laman Belog Saya : http://inilamanbelogsaya.blogspot.com

2. Lyalee : http://lyalee.blogspot.com

3. Zszailaaa : http://notefromtheslave.blogspot.com

4. Zaleha Awaluddin : http://providenetwork.com

5. Fatin Liyana : http://yumikumiko92.blogspot.com

6. Cik Candy : http://cikcandysour.blogspot.com

7. Kak Gojes : http://www.kakgojes.com

8. Ida Hariyanti : http://aenoyou.blogspot.com

9. Ms. Kejupenyet : http://akukaudansesuatu.blogspot.com

10. CikNa : http://cikna136.blogspot.com


October 2015 :


1. Syazwina Samsudin : http://nursyazwinas.blogspot.com

2. Fatin Annis : http://misshainanis.blogspot.com

3. Nieyl : http://seindahcerita.blogspot.com

4. Uncle Pudgy Daddy : http://www.zukidin.com

5. Eintan Nurfuzie : http://www.nurfuzie.com

6. Misya : http://www.aimisyahirah.com

7. Aeinna Musa : http://www.aeinnamusa.com

8. Liyana Kirana : http://kiranasyah.blogspot.com

9. Syahidah Fadilah : http://www.syahidahfadilah.com

10. Clovershoney : http://clovershoney.blogspot.com


November 2015 :


1. Ruqaiyah Amanina : http://www.naniena.com

2. Fiy Ya : http://nampakjiwaterbang.blogspot.com

3. Miss Joan : http://bellthering.blogspot.com

4. Syaidah Seha : http://cahayakukasih.blogspot.com

5. Sihasyaa VII : http://diarisenjaa.blogspot.com

6. Maisarah Humaira : http://www.maisarahsidi.com

7. Una : http://kisahsigadisleo.blogspot.com

8. Iyraa Cariyno : http://iyraacariyno.blogspot.com

9. Riana Littlecuties : http://rianalittlecuties.blogspot.com

10. Siti Farhahnis : http://theaniss.blogspot.com


December 2015 :


1. Mrs A : http://mrsablogstori.blogspot.com

2. Fatin Nadia : http://ateynteyn.blogspot.com

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.


You May Also Like

3 comments

  1. blog kc nak gak ke... kan dah ramai review haritu... heheh

    ReplyDelete
  2. Terima kasih sudi join pencarian bloglist Yaya :)

    ReplyDelete

Silakan comment. Jangan malu, jangan segan yew :p